از دوستي با بخيل بپرهيز، زيرا آنچه را كه سخت به آن نياز داري از تو دريغ مي دارد(امام علی علیه السلام)
۳۰ تیر ۱۳۹۶
کد خبر : 20692 تعداد بازدید: 1,586 تاریخ انتشار خبر : ۲۳ بهمن ۱۳۹۳
Print This Post Print This Post ">چاپ مطلب | ارسال به شبکه های اجتماعی

خودروی پراید ارزان شد

به گزارش کمیاب نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: بررسی تغییرات قیمتی انواع خودروهای داخلی در بازار نشانگر ثبات قیمتی نسبتی در بسیاری از انواع خودروها است؛ البته قیمت انواع پراید نسبت به هفته گذشته، کمی کاهش داشته است. گرچه هنوز خرید و فروش خودرو به مناسبت فرا رسیدن سال جدید در بازار رونق نگرفته […]

به گزارش کمیاب نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: بررسی تغییرات قیمتی انواع خودروهای داخلی در بازار نشانگر ثبات قیمتی نسبتی در بسیاری از انواع خودروها است؛ البته قیمت انواع پراید نسبت به هفته گذشته، کمی کاهش داشته است.

گرچه هنوز خرید و فروش خودرو به مناسبت فرا رسیدن سال جدید در بازار رونق نگرفته است، اما برخی از انواع قیمتها، نسبت به هفته گذشته، اندکی کاهش یافته است، این در حالی است که شاید در هفته های باقیمانده از سال ۹۳، بتوان شاهد تحرک بیشتر خرید و فروش خودرو در بازار بود.

بررسی های میدانی خبرنگار مهر حکایت از آن دارد که قیمت انواع پراید اندکی کاهش داشته است و البته پژو ۴۰۵ نیز تغییر بسیار جزئی قیمت را تجربه کرده است، به نحوی که قیمت برخی از مدل های پراید بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده است؛ در عین حال، قیمت پژو ۴۰۵ اس ال ایکس هم کاهش قیمت ۶۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است.

البته هنوز چندان خرید و فروش ها رونق نگرفته است و بیشتر، فروش در بازار رونق دارد تا اینکه خرید، ضمن اینکه به گفته فعالان بازار، افرادی اکنون خودروی خود را می فروشند که می خواهند در فروش های ویژه خودروسازان برای ایام دهه فجر، ثبت نام کنند، اما افرادی که می خواهند خودرو بفروشند و خودروی کارکرده بخرند، هنوز وارد بازار به صورت جدی نشده اند.

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 1 = شش

<

Page Rank