از دوستي با بخيل بپرهيز، زيرا آنچه را كه سخت به آن نياز داري از تو دريغ مي دارد(امام علی علیه السلام)
۳۰ تیر ۱۳۹۶
کد خبر : 20747 تعداد بازدید: 1,309 تاریخ انتشار خبر : ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
Print This Post Print This Post ">چاپ مطلب | ارسال به شبکه های اجتماعی

قیمت جدید انواع مرغ و ماهی در بازار اعلام شد

به گزارش کمیاب نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه پرنده و ماهی استان تهران نرخ جدید مرغ و انواع ماهی را اعلام کرد. مهدی یوسف‌خانی در گفتگو با مهر اظهارداشت: قیمت مرغ نسبت به هفته قبل هیچ تغییری نداشته، ضمن اینکه قیمت این کالا بیش از این افزایش نمی‌یابد و به ثبات رسیده […]

به گزارش کمیاب نیوز به نقل از خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه پرنده و ماهی استان تهران نرخ جدید مرغ و انواع ماهی را اعلام کرد.

مهدی یوسف‌خانی در گفتگو با مهر اظهارداشت: قیمت مرغ نسبت به هفته قبل هیچ تغییری نداشته، ضمن اینکه قیمت این کالا بیش از این افزایش نمی‌یابد و به ثبات رسیده است.

وی با بیان اینکه عرضه این کالا همچنان کم است، گفت: از اوایل اسفندماه شاهد کاهش قیمت مرغ خواهیم بود و در حال حاضر قیمت آن در مراکز عمده فروشی ۷۴۰۰ تومان است.

به گفته یوسف‌خانی، قیمت انواع ماهی در مراکز خرده فروشی نیز بدین شرح است: شیرجنوب ۲۶ هزارتومان، کپور ۱۵ هزار تومان، قزل‌آلا ۱۴ هزار تومان، شیرنیزه‌ای ۱۵ هزار تومان، تیلاپیا ۲۲ هزار تومان، آمور ۲۴ هزار تومان، آزاد دزفولی ۷ هزار تومان و حلوای سیاه ۲۱ هزار تومان.

وی در مورد افزایش قیمت ماهی شیرجنوب نیز افزود: قیمت ماهی بستگی به میزان صید آن دارد ممکن است یک روز صید کم باشد قیمت بالا رود و روز بعد با افزایش میزان صید و عرضه، بهای ماهی نیز کاهش یابد.

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 5 = چهارده

<

Page Rank