از دوستي با بخيل بپرهيز، زيرا آنچه را كه سخت به آن نياز داري از تو دريغ مي دارد(امام علی علیه السلام)
۳۰ تیر ۱۳۹۶
کد خبر : 21321 تعداد بازدید: 1,131 تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند ۱۳۹۳
Print This Post Print This Post ">چاپ مطلب | ارسال به شبکه های اجتماعی

پیشرفت در کسب و کار به کمک بهینه‌سازی برای موتور جست و جوگر

به گزارش کمیاب نیوز : سایت‌های اینترنتی برجسته طرفداران پر و پاقرصی در میان مردم دارند. هر کارآفرینی از این اصل که مردم از سایت‌هایی که ساده اما آموزنده هستند استقبال می‌کنند، استفاده می‌کند. این یک اصل ضروری برای پیش افتادن از سایرین در یک روند نظام‌مند است. بنابراین، شما از یک شرکت مناسب می‌خواهید […]

به گزارش کمیاب نیوز : سایت‌های اینترنتی برجسته طرفداران پر و پاقرصی در میان مردم دارند. هر کارآفرینی از این اصل که مردم از سایت‌هایی که ساده اما آموزنده هستند استقبال می‌کنند، استفاده می‌کند. این یک اصل ضروری برای پیش افتادن از سایرین در یک روند نظام‌مند است. بنابراین، شما از یک شرکت مناسب می‌خواهید که برای شما یک سایت اینترنتی بسازد و چیزی که به کاربر ارائه می‌شود را متناسب با صلاحدید خودتان طراحی کند. اما همچنان، تمامی کسانی که ادعا می‌کنند که می‌دانند چطور یک سایت اینترنتی را طراحی کنند، نمی‌دانند که چطور آن سایت را متناسب با بهینه‌سازی برای موتور جست و جوگر طراحی کنند.

بهینه‌سازی

چرا برای سایت‌های اینترنتی به بهینه‌سازی برای موتور جست و جو نیاز هست؟ بهینه‌سازی برای موتور جست و جوگر نوعی بازاریابی است که علامت تجاری و سایت اینترنتی شما را از طریق برقراری ارتباط با افراد حقیقی و ایجاد روابط با بازار از طریق انتشار متون تبلیغاتی در اینترنت، در سایت‌های دیگر تبلیغ می‌کند. این‌ روش‌ها اغلب تحت عنوان وبلاگ‌ها یا مقالات در مورد محصولات و نحوه‌ی افزایش رفاه در زندگی مصرف‌کننده‌ی مدرن دیده شده‌اند.

ارتقاء دادن سایت به کمک بهینه‌سازی هیچگاه بی‌نتیجه نبوده و این روش نیز هیچ وقت کنار گذاشته نخواهد شد، زیرا عملکرد سایت اینترنتی از لحاظ کسب و کار همواره نیازمند تحلیل‌هایی در رابطه با داده‌ها و تغییر و تحولات سایت اینترنتی خواهد بود. اگر این تحلیل‌ها نتایج خوبی را در پی داشته‌باشند، می‌توانند نشان دهند که بهینه‌سازی نتایج موفقیت‌آمیزی داشته‌است.

سایت‌های اینترنتی می‌توانند از طریق کاربرد عباراتی که مورد جست و جو قرار می‌گیرند از لحاظ کیفیتی به پیشرفت‌هایی دست یابد. بهینه‌سازی جست و جو شامل کاربرد کلماتی کلیدی می‌شود. اگرچه، این بهینه‌سازی تنها در رابطه با کلماتی نیست که صاحب سایت فکر می‌کند برای کسب و کار مفید واقع می‌شوند. این عبارات کلیدی مورد بررسی قرار گرفته و ترتیب‌بندی می‌شوند تا مفیدترین کلمات کلیدی برای کسب و کار مشخص شوند. این کار می‌تواند به درک این که صاحبان کسب و کار نمی‌توانند عبارات کلیدی را به اختیار خود انتخاب کنند، کمک کنند. در عوض، آن‌ها می‌بایست از متخصصی در زمینه‌ی کلمات کلیدی بخواهند که میزان مؤثر بودن کلمات مشخصی را که متناسب با کسب و کار هستند، ارزیابی کند. بنابراین، اگر شما کسب و کاری در دست دارید که با گل‌آرایی سر و کار دارد، نمی‌توانید از هر اصطلاح کلی که می‌خواهید استفاده کنید.

بهینه سازی وب سایت

این روش همچنین می‌تواند کمک کند تا آن دسته از کلمات کلیدی که رقیبان شما استفاده می‌کنند بشناسید و در نتیجه بهینه‌سازی سایت اینترنتی شما می‌تواند کاربردی‌ترین کلمات کلیدی را شناسایی کرده و در محتوای سایت اینترنتی شما و متون تبلیغاتی خارج از سایت اینترنتی از قبیل وبلاگ‌ها، ارائه‌ها، مقالات و حتی کلیپ‌های ویدئویی و پادکَست‌ها (واسطه‌های دیجیتالی شامل انواع داده‌ها (م)) به کار بَرَد. بنابراین، حتی اگر شما یک کلیپ ویدئویی را منتشر کنید، تیم بازاریابی اینترنتی شما اطمینان حاصل خواهند کرد که شرح نوشتاری آن کلیپ ویدئویی دربرگیرنده‌ی کلمات کلیدی باشد.

محصولاتی وجود دارند که می‌بایست به طور واضح و آشکار در بازار معرفی شوند. بنابراین، اگر می‌خواهید منزوی شوید و به هیچ عنوان به بهینه‌سازی فکر نمی‌کنید، مقدمه‌ی از بین بردن مهم‌ترین ابزار بازاریابی، یعنی سایت اینترنتی خود را فراهم می‌کنید. بهینه‌سازی موتور جست و جوگر به کلمات کلیدی اجازه می‌دهد تا جابه‌جا شوند، اما این قابلیت به میزان استقبال از شما در میان کاربران اینترنتی بستگی خواهد داشت. هر ماه، یک مجموعه از کلمات کلیدی جدید توسط متخصص به منظور موفقیت در رقابت و افزایش مرتبه‌ی سایت مورد پیشنهاد قرار می‌گیرد.

گوگل

بسیاری از مردم به موتور جست و جوی گوگل اطمینان دارند. به همین دلیل است که بهینه‌سازی سایت برای موتور جست و جوی گوگل ایده‌ای بی‌نظیر است. پیشنهاد می‌شود که کلمات کلیدی متناسب با طبیعت کسب و کار انتخاب شوند تا مردم بتوانند هنگامی که به دنبال اطلاعات می‌گردند، کسب و کار شما را پیدا کنند.

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ پنج = 6

<

Page Rank