از دوستي با بخيل بپرهيز، زيرا آنچه را كه سخت به آن نياز داري از تو دريغ مي دارد(امام علی علیه السلام)
۷ آذر ۱۳۹۳
کد خبر : 1126 تعداد بازدید: 322 تاریخ انتشار خبر : ۱۷ آذر ۱۳۹۱
Print This Post Print This Post ">چاپ مطلب | ارسال به شبکه های اجتماعی

حادثه آتش‌سوزی درخیابان جمهوری

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی پوشاک در خیابان جمهوری خبر داد. به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در این باره گفت: حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی پوشاک و تریکو در ساعت ۱۲:۲۱ ظهر امروز سه شنبه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به […]

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی پوشاک در خیابان جمهوری خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید جلال ملکی در این باره گفت: حادثه آتش‌سوزی در یک کارگاه تولیدی پوشاک و تریکو در ساعت ۱۲:۲۱ ظهر امروز سه شنبه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان دو ایستگاه یک و دو را به همراه گروه نجات یک به محل حادثه اعزام کرد.

وی محل حادثه را یک ساختمان دو طبقه در خیابان جمهوری، حد فاصل چهارراه استقلال (مخبرالدوله) و میدان بهارستان اعلام کرد و گفت: آتش‌نشانان پس از حضور در محل متوجه شدند طبقه دوم این ساختمان که یک کارگاه تولیدی حدود ۱۵۰ متری بود، دچار حریق شده است که بر اساس گزارشات اولیه شهروندان، تعدادی از افراد مشغول در این کارگاه نیز در آتش محبوس شده‌اند.

ملکی با اشاره به احتمال محبوس شدن افراد در این کارگاه، اظهار کرد: بر همین اساس آتش‌نشانان به دو گروه تقسیم شده و به طور همزمان عملیات نجات و اطفای حریق را آغازکردند که خوشبختانه در بررسی گروه نجات مشخص شد هیچ فردی در این واحد کارگاهی نبوده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، اضافه کرد: آتش‌نشانان عملیات اطفای حریق را ادامه داده و سرانجام آتش در این کارگاه ۱۵۰ متری را مهار و اطفا کردند.

به گفته وی، در جریان این حادثه اگرچه خسارت سنگینی به واحد تولیدی وارد شده، اما خ

وشبختانه مورد جرحی یا فوتی‌ای اعلام نشده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه علت این حادثه هم‌اکنون تحت بررسی است، به ایسنا گفت: در حال حاضر عملیات اطفای حریق به پایان رسیده و آتش‌نشانان عملیات لکه‌گیری را آغاز کرده‌اند.

به اشتراک بگذارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + = پانزده

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Page Rank